Menu

Hakkımızda

EGEPORT İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Uzun yıllardır entegre vektör mücadelesinde bürokrasi ve AR-GE çalışmaları ile piyasaya arz konumunda sürekli girişimlerde bulunarak haklı gururunu elde etmiş, saygınlığını her geçen gün arttırarak sektördeki yerini korumaya ve güçlendirmeye artan bir ivme ile devam etmiştir.

Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak sağlık bakanlığı ilgili kurumlarından gerekli onayları bulunan ve ayrıca edindiği kalite hizmet belgeleri, TSE standartları ile tescilli markası bünyesinde hizmet sektöründe yine güçlü adımlarla misyonunu sergilemeyi sürdürmektedir.

Referansları ile teyit edebileceğiniz ilaçlama hizmeti ve çevre sağlığı makinaları üretimi (Termal Sisleme Makinaları, ULV soğuk sisleme makinaları, Mist Blower ilaçlama makinaları) konularında da önemli başarılara imza atmıştır.

Vektörle mücadele dalında insan sağlığını ön planda tutan kuruluşumuz; kullanılan ilaçların seçiminde kaliteden ödün vermeyerek doğaya, hedef canlı dışındakilere zarar vermeyen, sağlık bakanlığı ruhsatlı ve aynı zamanda who (dünya sağlık örgütü) kriterlerine uygun kimyasal, biyolojik, organik ilaçlar ve dezenfektanlar ile yem formülasyonlarını tercih etmekte ve yine uygunluğu kanıtlanmış alet ve makinalar ile uygulama gerçekleştirmektedir.

Açık ve kapalı alan uygulamalarında sağlık bakanlığı’nın vektör mücadelesi ile ilgili kursunu başarı ile tamamlamış mesul müdür gözetiminde ve halk sağlığı kurumu başkanlığı biyosidal uygulama belgesine sahip gerekli eğitimi almış deneyimli personellerimiz ile hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

SORUNLARINIZ ÇÖZÜLÜNCEYE KADAR DAİMA YANINIZDAYIZ !…

VİZYONUMUZ

Çevresine duyarlı, toplumsal ve kültürel değerler açısından gelişmiş bir anlayışa sahip olarak sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla vermek,

Sadece haşereleri imha etmek değil, çevre ve insan sağlığının teminatı olmak,

Çevreye duyarlılık konusunda meslektaşlarına ve müşterilerine örnek olmak,

Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Firmamızı tercih eden bireysel ve ticari müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonrada hizmet kalitemiz ve güvenilirliğimizden asla ödün vermeden yolumuza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

ISO Belgelerimiz

ISO 9001

ISO 1002

ISO 14001

ISO 45001

Görüşmeyi başlat
Bize ulaşın!
Selamlar,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?